Doświadczenie

Personel naszego Ośrodka stanowią utytułowani lekarze:

  • prof. Marian Szamatowicz (kierownik zespołu, który jako pierwszy w Polsce dokonał udanego zabiegu zapłodnienia in vitro, co miało miejsce w 1987 roku)
  • prof. Sławomir Wołczyński (kierownik Kliniki Rozrodczości i Endokrynologii Ginekologicznej USK)
  • prof. Jacek Szamatowicz (kierownik Kliniki Ginekologii Operacyjnej)
  • dr n. med. Tomasz Zbroch
  • dr n. med. Jan Domitrz.


Prof. dr hab. M. Szamatowicz Prof. dr hab. S. Wołczyński Prof. dr hab. J. Szamatowicz

dr n. med. J. Domitrz Dr n. med. Tomasz Zbroch


Trzon zespołu stanowią profesorowie i doktorzy posiadający specjalizacje zarówno w zakresie ginekologii i położnictwa, jak i endokrynologii. Takie połączenie specjalizacji daje możliwość kompleksowego rozwiązywania problemów niepłodności, zarówno żeńskiej jak i męskiej.

Lekarze, stanowiący personel naszego Centrum, to osoby z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, pozyskanym zarówno w pracy z pacjentami, jak i udziałem w setkach warsztatów, kursów i zjazdów, jako uczestnicy oraz eksperci. To członkowie polskich i zagranicznych towarzystw naukowych (m.in. Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu, Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Towarzystwa Biologii Rozrodu, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii ESHRE, Amerykanskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu ASRM ). W dorobku dydaktycznym i naukowym lekarzy Centrum Artemida znajduje się setki publikacji naukowych i kilka książek i podręczników z zakresu leczenia niepłodności.

Personel pielęgniarsko-położniczy stanowią osoby z pasją do swojej pracy, wykwalifikowane, z wieloletnim stażem, dyplomowane położne, specjalistki pielęgniarstwa położniczo-ginekologicznego. To osoby otwarte, ciepłe, chętne do pomocy, sumiennie wykonujące swoje obowiązki i udzielające wsparcia pacjentom Centrum Artemida.

Pracownikami laboratorium Centrum Artemida są doświadczone osoby, ze stażem w szpitalach klinicznych. Związane są z naszą placówką od początku jej funkcjonowania.


FBFacebook
RoomsPokoje do wynajęcia
OlsztynArtemida Olsztyn

Ten Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.

close