S.Ł.

Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza historia znalazła swoje zakończenie wpisem na stronie Artemidy w dziale „Nasze sukcesy”.


Lata starań mijały nam na kolejnych monitorowanych cyklach, które pomimo rosnących pęcherzyków wraz z którymi rosła nadzieja, zawsze kończyły się niepowodzeniem.


Przyjmowane hormony, usg parę razy w tygodniu za każdym razem wykańczały nas psychicznie. W końcu mój lekarz w Olsztynie polecił wybór bardziej zaawansowanych metod zapłodnienia inseminacji lub in vitro w Artemidzie. Zajęło nam trochę czasu pogodzenie się z faktem niepłodności i podjęcie decyzji o wyborze dalszej drogi. Po przeanalizowaniu wszystkiego – również wieku – zdecydowaliśmy, że pominiemy inseminację i spróbujemy metody In vitro.


Pomimo tego, że decyzja zapadła, z samą realizacją czekaliśmy kolejnych kilka miesięcy. Świadomość sięgnięcia po ostateczne rozwiązanie, które nie daje pełnej gwarancji powodzenia, było trochę przygnębiające. Czekaliśmy na odpowiedni moment, żeby zmierzyć się z przeznaczeniem. Musieliśmy się psychicznie nastawić na każdą ewentualność .


Po wstępnej wizycie u doktora Jana Domitrza, podbudowani, ustaliliśmy harmonogram działań.


Z odpowiednią afirmacją w głowie, ale też wielkim strachem ruszyliśmy do Białegostoku z nadzieją, że stanie się cud. I zaczęło się, równo rok temu – ciągły monitoring jajeczek i targanie emocjami. 9 października miałam transfer. Nastąpiły najdłuższe 2 tygodnie oczekiwania na wynik testu. Gdy odebrałam wynik z badania krwi (betaHCG ) świat mi zawirował, łzy płynęły jak oszalałe, a ja chciałam wykrzyczeć światu nasze szczęście.


Nasza córeczka właśnie kończy 3 miesiące. Nie będziemy oryginalnymi rodzicami twierdząc, że nasza dzidzia jest najcudowniejszą i najśliczniejszą istotką na świecie.Rozpiera nas gigantyczna radość jak słyszymy jej guganie, a widok uśmiechniętej buzi rozbawia nas do łez.


Dziękujemy Panu Doktorowi za fachową pomoc. Jesteśmy wielkimi szczęściarzami, in vitro powiodło się i to za pierwszym razem.

S.Ł.

FBFacebook
RoomsPokoje do wynajęcia
OlsztynArtemida Olsztyn

Ten Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.

close

Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /include/visit.php on line 4