Poporodowa opieka fizjoterapeutyczna

Jesteś nie tylko mamą, ale również kobietą... Wróć do pełni formy po porodzie! Nie akceptuj typowych i częstych zaburzeń fizjologicznych, które dotykają wiele młodych mam. Można i trzeba z nimi walczyć. ARTemida zaprasza do skorzystania z dodatkowej opieki fizjoterapeutycznej.

Oferujemy:

- Terapia zaburzeń w obrębie dna miednicy

Badania i diagnostyka w obrębie dna miednicy. Terapia skierowana na wzmocnienie odpowiednich tkanek, w zależności od jednostki daje bardzo dobre efekty w podciągnięciu i utrzymaniu narządów w odpowiedniej statyce.


- Terapia nietrzymania moczu i stolca

Czy wiesz, że problem nietrzymania moczu dotyczy nawet 60% kobiet? Właściwa fizjoterapia oraz nauka prawidłowych nawyków daje bardzo dobre efekty w leczeniu. Terapia jest zalecana również jako podtrzymanie efektów po laserowym leczeniu nietrzymania moczu.


- Mobilizacja blizny pooperacyjnej

Nie zawsze blizna pooperacyjna daje o sobie łatwo zapomnieć... Ból promieniujący na okoliczne tkanki to dyskomfort, którego można się jednak pozbyć, przy użyciu właściwie dobranej fizjoterapii, którą można rozpocząć nawet w 4 do 6 tygodni po wygojeniu się tkanek.


- Niwelowanie kresy białej - rozstępu mięśnia prostego brzucha

Przyczyną rozejścia kresy białej po porodzie jest osłabienie mięśnia prostego brzucha. Może być ono spowodowane zaniedbaniem aktywności fizycznej przed zajściem w ciążę, bądź też zbyt silnymi mięśniami skośnymi. Terapia i trening muszą być dobrane indywidualnie!

 

Zapraszamy!

ARTemida Białystok

ul. Włókiennicza 9B/U

15- 464 Białystok

tel.: (+48) 85 651 45 44

mob.: (+48) 690 575 686

fax : (+48) 85 651 95 44

email: kontakt@artemida-online.pl


FBFacebook
RoomsPokoje do wynajęcia
OlsztynArtemida Olsztyn

Ten Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.

close

Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /include/visit.php on line 4