Niepłodność. Diagnostyka i leczenie

Centrum Artemida wykonuje na miejscu, we własnym laboratorium lub we współpracujących Certyfikowanych Laboratoriach wszystkie, nie wymagające hospitalizacji badania, niezbędne w diagnostyce niepłodności.


Oferujemy m.in.:

  • badanie nasienia wg standardów WHO,
  • komputerową analizę badania nasienia,
  • wykonywanie depozytów nasienia,
  • pełen zakres badań hormonalnych, bakteriologicznych, biochemicznych
  • inne badania laboratoryjne.


Oferujemy Państwu możliwość wykonania minihisteroskopii metodą Betochiego. Badanie to charakteryzuje się minimalną inwazyjnością, a więc jest praktycznie bezbólowe. Dzięki precyzyjnemu osprzętowi minihisteroskopia pozwala nie tylko na diagnostykę, ale również umożliwia usunięcie zrostów, polipów i mięśniaków wewnątrzmacicznych.


Centrum wyposażone jest w najnowszej generacji aparaty USG umożliwiające obrazowane przestrzenne w czasie rzeczywistym. Sprzęt ten pozwala między innymi na nieinwazyjną diagnostykę ginekologiczną, np. w zakresie oceny wad macicy. Umożliwia również szczegółową ocenę prenatalną pacjentek w ciąży, nie tylko uzyskanych po IVF.


Nasze Centrum oferuje pełen zakres metod leczniczych, takich jak:

  • stymulacja owulacji wraz z monitorowaniem,
  • zabiegi inseminacji domacicznej - AIH, AID
  • program IVF, ICSI, TESA wykonywane we współpracy z Kliniką Rozrodczości i Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, przy ulicy M. C. Skłodowskiej 24A w Białymstoku.


Badania wymagające hospitalizacji, takie jak: laparoskopia czy zabiegi operacyjne niezbędne w trakcie leczenia niepłodności, wykonywane są w Klinice Rozrodczości i Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Istnieje również możliwość wykonania tych zabiegów przez naszych lekarzy w prywatnej Poliklinice Arciszewscy.


FBFacebook
RoomsPokoje do wynajęcia
OlsztynArtemida Olsztyn

Ten Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.

close

Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /include/visit.php on line 4