M. i P. G.

Szanowny Panie Doktorze, z największą radością chcielibyśmy powiadomić Pana o przyjściu na świat naszej córeczki Nataszy G.

 


Nataszka urodziła się 31 lipca w szpitalu Bielańskim w Warszawie. Otrzymała 10 pkt., jest zdrowa, ważyła 3180 g zaś mierzyła 53 cm.

 


Mieliśmy to szczęście zostać rodzicami dzięki pomocy Pana Doktora, za co jesteśmy Panu ogromnie wdzięczni. Udało nam się za pierwszym podejściem do in vitro, ciąża przebiegała książkowo, bez żadnych komplikacji. Nataszka urodziła się 2 dni przed planowanym terminem podczas porodu naturalnego, który trwał zaledwie 4 godziny :-)

 


Obecnie córeczka jest z nami w domu, ma się świetnie, jest silna, zdrowa, pogodna i co tu dużo mówić najfajniejsza na świecie :-)

 


Jak tylko malutka będzie mogła podróżować odwiedzimy Białystok, który przyniósł nam szczęście i oczywiście z przyjemnością wpadniemy z wizytą do Pana Doktora :-)Pozdrawiamy serdecznie


Dziekujemy!!!!!


Szczęśliwi rodzice


M. i P. G.

 


FBFacebook
RoomsPokoje do wynajęcia
OlsztynArtemida Olsztyn

Ten Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.

close

Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /include/visit.php on line 4