M., M. i M.

4 lata temu kiedy dowiedzieliśmy się, że nie możemy mieć dziecka w sposób naturalny, był to dla nas szok. Jak się okazała jedyną szansą na możliwość pozostaniem rodzicami jest metoda In-vitro.

 


Była to dla nas decyzja do której musieliśmy dojrzeć psychicznie. Przełamaliśmy się i postanowiliśmy spróbować. W marcu poddaliśmy się procedurze In-vitro. Była to najlepsza decyzja jaką podjęliśmy w życiu. Udało się za pierwszym razem.

 


Z tego miejsca chcieliśmy serdecznie podziękować Panu Doktorowi Janowi Domitrz, za całą udzieloną pomoc, dzięki której staliśmy się szczęśliwymi rodzicami. 17 grudnia na świat przyszła nasza kochana córeczka. Malutka jest zdrowo i się dobrze rozwija. Jak już trochę podrośnie z chęcią odwiedzimy Białystok i podziękujemy osobiście.

 


Do par, które się jeszcze wahają tak jak my na początku czy spróbować tej metody, możemy z czystym sumieniem powiedzieć że warto i nie ma powodu do obaw. Okres ciąży, a później macierzyństwa jest najpiękniejszym czasem, który może przeżyć kobieta. Widok takiego małego Skarbka dla rodziców jest największą radością i szczęściem.

 


Pozdrawiamy serdecznie


Szczęśliwi rodzice M. i M. z córeczką M.

 


FBFacebook
RoomsPokoje do wynajęcia
OlsztynArtemida Olsztyn

Ten Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.

close

Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /include/visit.php on line 4