Monika Staruch - Seksuolog

Monika Staruch - PsychologJestem seksuologiem, psychologiem, absolwentką studiów podyplomowych o kierunku: seksuologia kliniczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.


Odbyłam staż kliniczny w Zakładzie Seksuologii, Psychiatrii i Psychoterapii na Dolnej w Warszawie.

Współpracuję z klinikami Premium Medical i Ameds Centrum oraz z Centrum Seksuologicznym VEDI Clinic w Grodzisku Mazowieckim, gdzie zajmuję się oceną psychologiczną i kwalifikacją pacjentów z zaburzeniami erekcji do leczenia metodą RENOVA. Współpracuję również z I Kliniką Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM, gdzie prowadzę badania kliniczne wśród kobiet leczących się z powodu niepłodności.


Prowadzę konsultacje seksuologiczne i psychologiczne również w języku angielskim. Jestem jedynym psychologiem w Polsce posiadającym europejski certyfikat seksuologa klinicznego EFS-ESSM. Obecnie przygotowuję rozprawę doktorską na temat seksualności i zaburzeń emocjonalnych u kobiet zdiagnozowanych jako niepłodne.

Główny obszar mojej działalności koncentruje się na diagnostyce psychologicznych przyczyn dysfunkcji seksualnych mężczyzn i kobiet: brak lub utrata potrzeb seksualnych, awersja seksualna, zaburzenia orgazmu, pochwica, vulvodynia, dyspareunia, wytrysk przedwczesny, wytrysk opóźniony i zaburzenia erekcji.


Zajmuję się również diagnostyką psychologiczną par leczących się z powodu niepłodności, zakwalifikowanych do in vitro. W Klinice Artemida – Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu w Białymstoku i Olsztynie zajmuję się diagnostyką par.

FBFacebook
RoomsPokoje do wynajęcia
OlsztynArtemida Olsztyn

Ten Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.

close

Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /include/visit.php on line 4