K. i M.

Witam Panie Doktorze Domitrz, razem z mężem chcieliśmy serdecznie podziękować za pomoc. Za 6 miesięcy zostaniemy rodzicami !!!


Zaczęliśmy leczyć się u Pana w sierpniu zeszłego roku. Zdecydowaliśmy się na to po 2 latach rozczarowań. Od początku zdobył Pan nasze zaufanie swoim podejściem. Namawiał nas Pan do zachowania cierpliwości, zamiast zasypywać medycznymi zaleceniami. To niecodzienne u lekarza! Przyznam, że w pewnym momencie wkradło się zwątpienie. Miesiąc po miesiącu nie zachodziłam w ciążę, a przecież badania wskazywały na to, że wszystko jest w porządku. W końcu zdecydowaliśmy się na badanie drożności jajowodów. A tu niespodzianka!


W maju doczekaliśmy się wymarzonych dwóch kresek na teście;) To już 13 tydzień!! Maleństwo rozwija się dobrze. Najważniejsze, że wszystko wydarzyło się naturalnie. Bez zbędnych zabiegów, tysiąca badań itp. Cieszymy się, że zaufaliśmy Panu i pozwoliliśmy działać naturze.


Serdecznie pozdrawiamy

K. i M."

FBFacebook
RoomsPokoje do wynajęcia
OlsztynArtemida Olsztyn

Ten Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.

close