J. S.

Dzień Dobry. Panie Doktorze, korzystając z chwili spokoju, piszę parę słów na temat ostatnich wydarzeń w naszym życiu.

 

Ciążę rozwiązaliśmy w 39 tyg. Mały przestał przybierać na wadze, okazało się również że "wypił" wody i praktycznie zostały śladowe ich ilości. Niestety tym razem nie byłam ambitna i dałam się pociąć. Wrażenia z zabiegu bezcenne, zwłaszcza z końca- pakowania wszystkiego do środka. W tym momencie i tego dnia byłam jedyną pacjentką, która siarczyście zaklęła na stole... albo byłam za płytko znieczulona, albo mam wybitnie wrażliwą otrzewną.

 

Na nogach byłam po 10 godzinach, a najgorzej wspominam pierwsze 3 dni. Niewątpliwie podejście do łagodzenia bólu w szpitalu, w pierwszych dobach po zabiegu czy porodzie, z pewnością wpłynęło na moją aktywność.

 

Synek na początku miał problemy ze ssaniem, szybko sobie jednak poradził i w tej chwili wisi na mnie co 1,5- 2 godziny.

 

To samo mamy w nocy, więc generalnie chodzę nieprzytomna. Aktualnie waży 4 kg, zaś 4,5 tyg. temu, w chwili wyjścia ze szpitala 2,6 kg. Mam nadzieję, że mu to nie zaszkodzi...

 

Niestety mamy konflikt w zakresie grup A i 0, który na początku nie dawał żadnych następstw. Ostatnia morfologia jednak pokazała, że Mały jest na granicy anemii, więc wprowadziliśmy leczenie.

 

Mąż załapał depresję poporodową, przez kilka dni cierpiał na tzw. stupor przedkomputerowy i nie ogarniał nowej rzeczywistości.. Pod koniec drugiego tygodnia przeszło i wszystko wróciło do normalności. Zagroziłam, że jak dłużej to potrwa to weźmiemy rozwód :).


Siostra- 5 latek reaguje nadzwyczaj dobrze. Pomaga, nie urządza scen zazdrości, śpiewa kołysanki, etc.

 

Ja zaczęłam normalnie funkcjonować pod koniec pierwszego tygodnia i staram się to robić dalej, choć marzę o tym, by pospać chociaż przez 6 godzin ciągem.

 

Panie Doktorze serdecznie pozdrawiamy i przesyłam fotki.

 FBFacebook
RoomsPokoje do wynajęcia
OlsztynArtemida Olsztyn

Ten Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.

close

Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /include/visit.php on line 4