Historia

Centrum Artemida, specjalizujące się w diagnostyce i leczeniu niepłodności oraz endokrynologii ginekologicznej, funkcjonuje od maja 2009. Powstało w efekcie współpracy zespołu utytułowanych lekarzy, zajmujących się medycyną rozrodu i mających sukcesy w leczeniu pacjentów borykających się z problemem braku potomstwa.

Nieprzypadkowo Centrum Artemida powstało w Białymstoku. To właśnie tu wykonano po raz pierwszy w Polsce, zakończony sukcesem, zabieg zapłodnienia in vitro.

Miało to miejsce w 1987 w Klinice Ginekologii Akademii Medycznej w Białymstoku (obecnie Uniwersytet Medyczny). Zabiegu dokonał zespół lekarzy pod kierwnictwem prof. Mariana Szamatowicza.

Poza tą wybitna osobą, trzon zespołu lekarskiego Centrum Artemida stanowią profesorowie i doktorzy posiadający specjalizacje zarówno w zakresie ginekologii i położnictwa, jak i endokrynologii - więcej TUTAJ.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym, w 2015 roku uruchomiliśmy Centrum Artemida w Olsztynie, świadczące taki sam zakres usług, jak placówka w Białymstoku.

Zapraszamy do Centrum Artemida w Białymstoku i Olsztynie.


dr n. med. Jan Domitrz

dr n. med. J. Domitrz

 

 

FBFacebook
RoomsPokoje do wynajęcia
OlsztynArtemida Olsztyn

Ten Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.

close