E. i W.

Do wszystkich par starających się o pociechy w ARTEMIDZIE. Naszym prowadzącym lekarzem był Pan Doktor Tomasz Zbroch.


Po wstępnych badaniach obojga z nas nie docierało do nas że coś jest nie tak. Przecież w rodzinie nie było żadnych problemów, nikt na nic nie chorował. Po kilku inseminacjach nadzieja malała z dnia na dzień. Jednak zupełnie przypadkowo trafiliśmy na małżeństwo, które miało podobne problemy z małą różnicą, że byli już rodzicami bliźniaków. Opowiedzieli nam ze szczegółami wszystko na temat Kliniki i Pana Doktora. Doszliśmy do wniosku, że nie mamy nic do stracenia. Pewien niepokój budziło kilkaset kilometrów podróży no i oczywiście co usłyszymy.


To co zobaczyliśmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Jak traktuje się pacjentów (LUDZI), a także badania i leki jakie im się przypisuje, wcześniej żadnej nazwy nawet nie słyszeliśmy. Po dwóch kontrolnych wizytach, nadeszła przeprowadzka do Białegostoku. Początkowo miała trwać tydzień, ale wyszło pełne 12 dni. Mimo 12-tu wyhodowanych jajeczek tylko 2 rozmnażały się prawidłowo i nadawały się do transferu. Po dwóch dniach od punkcji nastąpił transfer dwóch zarodków 8A i 8B.


Z niecierpliwością czekaliśmy na wartości progesteronu. Z wielką radością oglądaliśmy pierwszy wynik, który już był dużo wyższy od normy. Wiedzieliśmy, że „coś się dzieje” i czekaliśmy na wizytę u ginekologa, bo jakoś do tej pory testy nas zawodziły. Po siedmiu tygodniach od transferu, na wizycie usłyszeliśmy bijące serduszko. Łzy same ciekły po policzkach ze szczęścia. Ostatnia mailowa konsultacja z Panem Doktorem i oficjalnie mogliśmy się cieszyć wraz z rodziną.


Dziś jesteśmy szczęśliwymi rodzicami córeczki. Nic poza nią w tej chwili nie jest ważne. Na każdym miejscu chcemy i podkreślamy zaangażowanie i udział Pana Doktora, który na pierwszej wizycie rozbudził nasze nadzieje na nowo. Tym razem skutecznie.


Jeśli możemy coś poradzić kolejnym parom, to powiemy krótko: WARTO BYŁO!!! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia a łezki same się kręcą w oczach.


Na koniec chcielibyśmy jeszcze raz podziękować całemu personelowi Kliniki a szczególnie Panu Doktorowi Tomaszowi Zbrochowi, za udział i zaangażowanie bez którego nie bylibyśmy dzisiaj tym kim jesteśmy.

 

E. i W.

 

FBFacebook
RoomsPokoje do wynajęcia
OlsztynArtemida Olsztyn

Ten Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.

close

Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /include/visit.php on line 4